HEM    SÖK    ERICASTIFTELSEN    STYRELSE    MEDARBETARE    ÖPPETTIDER    KONTAKTA    In English liten engelsk flagga

Ericastiftelsens logotype-text

NYHETSBREV   PSYKOTERAPI    UTBILDNING    FORSKNING    PUBLIKATIONER & PRESENTATIONER    LÄNKAR

Verksamhetschef och rektor

Anna Norlén, leg psykolog och leg. psykoterapeut: anna.norlen@ericastiftelsen.se

Ansvarig för den kliniska verksamheten

Malin Kan, överläkare, specialist i barn- och ungdomspsykiatri, leg.
psykoterapeut: malin.kan@ericastiftelsen.se

Medarbetare

Susanna Billström, leg. psykolog, leg. psykoterapeut: susanna.billstrom@ericastiftelsen.se

Mimmi Edgren, PTP-psykolog: mimmi.edgren@ericastiftelsen.se

Evalotta Enekvist, leg.psykolog, leg. psykoterapeut: evalotta.enekvist@ericastiftelsen.se

Camilla Halvarson leg.psykolog, leg. psykoterapeut: camilla.halvarson@ericastiftelsen.se

Anders Jacobsson, leg. psykolog, leg. psykoterapeut: anders.jacobsson@ericastiftelsen.se

Jan-Olov Karlsson, leg. psykolog, leg. psykoterapeut: janolov.karlsson@ericastiftelsen.se

Karin Lindqvist, leg. psykolog: karin.lindqvist@ericastiftelsen.se

May Nilsson, socionom, leg. psykoterapeut: may.nilsson@ericastiftelsen.se

Camilla Nordberg, specialpedagog: camilla.nordberg@ericastiftelsen.se

Fredrik Odhammar, biträdande rektor , leg. psykolog, leg. psykoterapeut: fredrik.odhammar@ericastiftelsen.se

Katrin Rydberg, specialpedagog: katrin.rydberg@ericastiftelsen.se

Anders Schiöler, leg. psykolog, leg. psykoterapeut: anders.schioler@ericastiftelsen.se

Myrna Siri, överläkare, specialist i psykiatri, leg. psykoterapeut: myrna.siri@ericastiftelsen.se

Emilie Tamm, socionom, leg. psykoterapeut:
emilie.tamm@ericastiftelsen.se

Agneta Thorén, forskningsledare, fil.dr, leg. psykolog, leg psykoterapeut: agneta.thoren@ericastiftelsen.se

Helena Vesterlund, leg. psykolog, leg. psykoterapeut: helena.vesterlund@ericastiftelsen.se

Forskare knuten till Ericastiftelsen

Gunnar Carlberg, professor, PhD, leg. psykolog, leg. psykoterapeut: gunnar.carlberg@ericastiftelsen.se

Institutionen för pedagogik och didaktik, Stockholms universitet
gunnar.carlberg@edu.su.se

 

 

 

 

 

Administration

Bang Engström, IT-ansvarig/assistent: bang.engstrom@ericastiftelsen.se

Maria Hovdell, sekreterare och receptionist
maria.hovdell@ericastiftelsen.se

Magdalena Lagerman, ekonomiansvarig:
magdalena.lagerman@ericastiftelsen.se

Marlene Morin, assistent
marlene.morin@ericastiftelsen.se

Anna Tanner, sekreterare och receptionist: anna.tanner@ericastiftelsen.se

Eva Walldén, sekreterare och receptionist: eva.wallden@ericastiftelsen.se

Suzanne Wallén, sekreterare för den kliniska verksamheten och receptionist: suzanne.wallen@ericastiftelsen.se

Inloggning för medarbetare:


 

Sidan uppdaterad 2016-09-14   Sidansvarig: webmaster | Upp till sidans topp | Tillbaka en sida
Ericastiftelsen – Odengatan 9, 114 24 Stockholm – Tfn: 08-402 17 60 – Pg: 15 10 44-5 – Orgnr: 802005-8841