HEM    SÖK    ERICASTIFTELSEN    STYRELSE    MEDARBETARE    ÖPPETTIDER    KONTAKTA    

Ericastiftelsens logotype-text

NYHETSBREV   PSYKOTERAPI    UTBILDNING    FORSKNING    PUBLIKATIONER & PRESENTATIONER   AKTUELLT

Verksamhetschef och rektor

Anna Norlén, leg psykolog och leg. psykoterapeut: anna.norlen@ericastiftelsen.se

Ansvarig för den kliniska verksamheten

Malin Kan, överläkare, specialist i barn- och ungdomspsykiatri, leg.
psykoterapeut: malin.kan@ericastiftelsen.se

Medarbetare

Susanna Billström, leg. psykolog, leg. psykoterapeut: susanna.billstrom@ericastiftelsen.se

Mimmi Edgren, leg.psykolog: mimmi.edgren@ericastiftelsen.se

Evalotta Enekvist, leg.psykolog, leg. psykoterapeut: evalotta.enekvist@ericastiftelsen.se

Camilla Halvarson leg.psykolog, leg. psykoterapeut: camilla.halvarson@ericastiftelsen.se

Anders Jacobsson, leg. psykolog, leg. psykoterapeut: anders.jacobsson@ericastiftelsen.se

Jan-Olov Karlsson, leg. psykolog, leg. psykoterapeut: janolov.karlsson@ericastiftelsen.se

Cajsa Landström, PTP-psykolog:cajsa.landstrom@ericastiftelsen.se

Karin Lindqvist, leg. psykolog: karin.lindqvist@ericastiftelsen.se

Fredrik Odhammar, biträdande rektor, fil.dr, leg. psykolog, leg. psykoterapeut: fredrik.odhammar@ericastiftelsen.se

Katrin Rydberg, specialpedagog: katrin.rydberg@ericastiftelsen.se

Anders Schiöler, leg. psykolog, leg. psykoterapeut: anders.schioler@ericastiftelsen.se

Myrna Siri, överläkare, specialist i psykiatri, leg. psykoterapeut: myrna.siri@ericastiftelsen.se

Emilie Tamm, socionom, leg. psykoterapeut:
emilie.tamm@ericastiftelsen.se

Jessica Pehrson, socionom: jessica.pehrson@ericastiftelsen.se

Agneta Thorén, forskningsledare, fil.dr, leg. psykolog, leg psykoterapeut: agneta.thoren@ericastiftelsen.se

Helena Vesterlund, leg. psykolog, leg. psykoterapeut: helena.vesterlund@ericastiftelsen.se

 

 

 

 

 

Administration

Bang Engström, IT-ansvarig/assistent: bang.engstrom@ericastiftelsen.se

Ulrika Jonsson, sekreterare och receptionist: ulrika.jonsson@ericastiftelsen.se

Magdalena Lagerman, ekonomiansvarig:
magdalena.lagerman@ericastiftelsen.se

Anna Tanner, sekreterare och receptionist: anna.tanner@ericastiftelsen.se

 

Inloggning för medarbetare:


 

Sidan uppdaterad 2018-06-20   Sidansvarig: webmaster | Upp till sidans topp | Tillbaka en sida
Ericastiftelsen – Odengatan 9, 114 24 Stockholm – Tfn: 08-402 17 60 – Pg: 15 10 44-5 – Orgnr: 802005-8841